چرا راندور ؟؟


راندور سرویسی در بستر رایانش ابری است که خدمات مدلینگ و رندر را به صورت آنلاین به شما ارائه می دهد. راندور با استفاده از جدیدترین محصولات و خدمات روز دنیا در زمینه رایانش ابری و با به کار‌گیری قویترین سرور‌های مستقر در دنیا سنترهای وزارت فناوری اطلاعات این امکان را برای طراحان، سازندگان فیلم، انیمیشن و بازی ها فراهم می‌کند که با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان به سهولت و تنها با چند کلیک پروژه‌های خود را رندر کنند.

قیمت باور نکردنی

شما تنها هزینه منابع مصرف شده خود را می‌پردازید! در راندور کمترین هزینه را برای رندر ، پرداخت خواهید کرد مبنای قیمت گذاری مشخص بر اساس منابع مصرفی پرداخت آسان (از طریق کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب) برای اطلاع از نحوه قیمت گذاری اینجا کلیک کنید.

اتصال به راندور بدون نیاز به اینترنت سرعت بالا

راندور با بهره گیری از فناوری های روز دنیا این امکان را به شما می دهد که بدون نیاز به اتصال پرسرعت اینترنت، با استفاده از تکنولوژی HDX با سرعت بسیار بالا بدون نیاز به مراجعه و یا ارسال فیزیکی از خدمات این سرویس استفاده کنید.

رندرینگ همزمان

ر نیاز نیست برای انجام دو فریم از رندر خود منتظر اتمام پروسه قبلی بمانید، شما می‌توانید به طور هم زمان چندین فریم را رندر بگیرید و خروجی آن را دریافت کنید.

امکان ذخیره سازی

هریک از کابران راندور از فضای ذخیره سازی رایگانی معادل 1Gb برخوردار بوده و می‌توانند از این فضا جهت ذخیره سازی پروژه‌های خود و یا خروجی‌های آن‌ها استفاده کنند. برای اطلاع از تعرفه‌ها اینجا کلیک کنید.

امکان مدلینگ

راندور اولین سرویس ارائه دهنده خدمات رندر آنلاین با استفاده از سیستم رایانش ابری (Cloud) در ایران است که امکان مدلینگ، اصلاحات و تنظیمات را در محیط نرم افزار و با کیفیت بسیار بالا برای شما فراهم می آورد. این امکان حتی بدون نیاز به نصب نرم افزار مربوطه بر روی دستگاه قابل استفاده است! تمامی سرورهای راندور مجهز به GPU های پر سرعت بوده و این امکان را برای شما فراهم می‌کند که با کیفیت گرافیکی بسیار بالا مدل خود را ساخته و حتی نمایش دهید.

سهولت استفاده

کافیست به اینترنت وصل شده و وارد سایت Randor.ir شوید، از این پس تنها با چند کلیک ساده فایل شما آپلود شده و در نرم افزار مورد نظر شما نمایش داده می‌شود. پس از بررسی نهایی مدلینگ توسط شما، رندرگیری برروی سرورهای راندور انجام شده و خروجی در اکانت شما ذخیره می‌گردد. برای دانلود فایل خروجی کافیست از طریق درگاه بانکی و یا اعتبار حساب کاربری خود هزینه رندرینگ را پرداخت کنید تا امکان دانلود فایل در حساب کاربری شما فعال گردد. با راندور شما می‌توانید از طریق لپ‌تاپ، موبایل و یا تبلت خود از هر کجا و در هر زمان به فایل‌های ذخیره شده خود دسترسی داشته و آن‌ها را به مشتریان خود ارائه کنید. شما می‌توانید با هزینه‌ای اندک فضای ذخیره سازی خود را تا میزان مورد نیاز خود افزایش دهید.

سرعت شگفت انگیز تا 30 برابر!

استفاده از سرورهای حرفه‌ای CISCO UCS و HP Z series در راندور امکان دسترسی شما را به بیش از 128 هسته Cpu و 2 Tb رم در هر لحظه فراهم می‌آورد. با استفاده از این سیستم سرعت رندرگیری شما در مقایسه با سیستم‌های معمولی تا 30 برابر افزایش پیدا می‌کند. رندر انیمیشن 5 دقیقه ای با 9000 فریم در راندور 12 ساعت در سیستم شخصی با CPU core i7 معادل 30 روز ندر طراحی 3D داخلی فضای 100 متری در راندور 3 ساعت در سیستم شخصی با CPU core i7 معادل 24 ساعت